Aile Dizimi Terapisi Yapan Yerler Adana

Aile Dizimi Terapisi Yapan Yerler Adana

Aile Dizimi Terapisi Yapan Yerler Adana

Aile dizimi, diğer adı ile aile konstelasyonu nesiller boyunca aktarılan olumsuz durumlardan arındırılma isteğidir. Aile dizimi terapisi yapan yerler Adana gibi farklı illerde uygulanır. Genetik olarak aktarılan travmatik olayların kişilerin üzerine baskı kurması engellenebilir.

Birey olarak özgür doğsak da aslında çoğu sebepten ötürü pek de özgür sayılmayız. Genetik olarak aktarılan bazı olumsuz durumlar ve kötü duygular ile baş ederiz. Bunun en büyük sebebi atalarımızdan kalan travmatik olaylardır. İnsanoğlu asırlar boyu savaş, göç, kıtlık, yok sayılma ve haksızlık gibi durumlara maruz kalmıştır. Yaşanılan bu sıkıntılar sebebi ile de sonraki nesillerde bazen işler yolunda gitmez. Labirent gibi bazen içinden çıkılamaz sorunlar ile karşılaşılır. Aile dizimi terapisi yapan yerler Adana ve daha birçok ilde sorunlara bireysel olarak yaklaşılır.

Aile dizimi terapisi yapan yerler gibi kurumlar psikoterapi yöntemi olarak işlemi gerçekleştirir. Kuşaklar öncesinde yaşanılan olumsuz durumlar katlanarak sonraki nesillerde içinden çıkılmaz sorunlara sebep olur. Anlamlandıramadığınız birçok durumla hayatınızda karşılaşmış olabilirsiniz. Her şeyin ters gittiğini düşünebilirsiniz. Aslında farkında olmadan atalarınızın çektiği sıkıntıları hayatınızda yaşıyor olabilirsiniz. Aile içerisinde yaşanan olumsuz durumlar tabir i caizse DNA’nıza kazınır. Dolayısı ile de DNA ile sadece gen değil duygu aktarımı da yapılır.

Aile dizimi terapisi yapan yerleri arıyorsanız iyi bir merkez bulmalısınız. Özel Çukurova Aile Danışma Merkezi, en iyi aile dizimi terapisi yapan yerlerden biridir. Atalarınızın yaşadığı bebek ölümleri, savaş, kayıp, kürtaj gibi olaylar DNA’nıza kazınmış olabilir. Bu yüzden bir türlü düzlüğe çıkamıyor olabilirsiniz. Aile diziminde kopukluk yaşanıyorsa hayatınızda sorunlar da çıkar. Kopukluk yaşanmasının en önemli sebebi yaşanılan kötü durumlar ve olumsuz düşüncelerdir. Sizden öncekilerin kaderini yaşamamanız için aile dizimi terapisi yapan yerler Adana gibi yerlere başvurabilirsiniz. Doğru aile dizimi sayesinde özgürleşmeniz mümkündür. Bu sayede bir türlü içinden çıkamadığınız sorunlar silsilesi de açılacaktır. İçsel olarak geçmiş aile üyelerinizle barıştığınızda kopmalar da onarılır. İçsel bir durum olduğundan somut bir barışma ya da sorun çözme olarak düşünmemelisiniz. Atalarınızdan miras aldığınız duyguları olumluya çevirmeniz aile dizimi terapisi yapan yerler ile mümkündür.

Geçmişten gelen kodlarınızı ailenizle barışmak ve ilişkiyi onarmak için kullanırsınız. Dolayısı ile öncesinde yaşadığınız olumsuz duygular da bir süre sonra yerini güzelliklere bırakır. Kayıplar, savaş ve göç gibi durumlar ebeveynlerinizde öfke, nefret ve kızgınlık gibi duygulara dönüşmüş olabilir. Siz de bu duyguları taşıdığınız için sizde de görülmesi son derece doğaldır.

Aile dizimi terapisi ile kopmalar ve dizimdeki bozukluklar onarıldıktan sonra yeni bir anlayış ile yaşamınıza devam edebilirsiniz. Bu sayede birikmiş olumsuz duygular da ortadan kalkacaktır. Aile sisteminin zarar görmesine sebep olan travmatik olayları doğru şekilde onarmak herkes tarafından yapılamaz. Bu kişiler alanında uzman olmalıdır.

Aile Dizimi Terapisi Adana

Aile dizimi terapisi yapan yerlerde ve diğer illerde terapist arıyorsanız Özel Çukurova Aile Danışma Merkezi ile iletişime geçin. Bu danışma merkezi aile dizimi yapan başarılı danışmanlara sahiptir. Atalarınızın yaşadığı bazı olumsuz durumları doğru şekilde tespit ederek aile ilişkisindeki bozulmaları onarır. Aile dizimi terapisi yapan yerler ise öncesinde yaşanan şu durumlar için terapi uygulayabilir.

  • Kürtaj
  • Göç
  • Savaş
  • Deprem
  • Aldatma ya da aldatılma
  • Evlilik dışı çocuk
  • Evlatlık verme ya da evlat verilme
  • Bazı kalıtsal ya da zihinsel problemler
  • Tecavüz, istismar, taciz

Sayılanlar örnekleme olup Aile dizimi terapisi yapan yerler seçeneklerini değerlendirin.

bir yorum bırakın

× Bizimle İletişime Geçin!