Berk ERSOY

DSC00912 5555 scaled - Berk ERSOY

Berk ERSOY

KLİNİK PSİKOLOG


Uzman Klinik Psikolog Berk ERSOY hocamız, Lisans Eğitimini Psikoloji bölümünde, Yüksek Lisans Eğitimini Klinik Psikoloji bölümünde tamamlamıştır.

 

Lisans ve Yüksek lisans eğitimleri sırasında Çukurova Üniversitesi Psikiyatri kliniğinde ve polikliniğinde gönüllü staj yapmış olup her alandan danışan profili ile çalışma imkânı bulmuştur. Doktora eğitimine Çukurova Üniversitesi Bağımlılık ve Adli Bilimler Enstitüsü’nde Uzman Psikolog olarak devam etmektedir.

 

Uzman Klinik Psikolog Berk hocamız, Çukurova Üniversitesi’nde Bağımlılık ve Adli Bilimler Enstitüsü’nde eğitimine devam ederken, Aile Bakanlığı’na bağlı kurumumuzda danışan almaktadır.  

 

Berk hocamız, Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimini tamamlamış olup, aynı zamanda, şema terapi tekniklerini benimseyerek bütüncül terapi yaklaşımını uygulamaktadır. 

 

Uzman Klinik Psikolog Berk Hocamız; bireysel danışmanlık konusunda travma sonrası stres bozukluğu ile ilgili seansları da kabul etmektedir.  Travma sonrası stres bozukluğu ile ilgili en etkili yöntem psikoterapi yöntemidir.

 

Travmanın hasta için öznel bir anlamının olması, maruziyet süresinin uzun olması, kişinin hazırlıksız yakalanması, doğal bir afetten çok insanlar tarafından oluşturulması gibi durumların travmanın etkisini arttırdığını ifade eden hocamız alıştırma terapisi, sistematik duyarsızlaştırma gibi teknikleri seanslarında uygulamaktadır.

 

Resmi olarak aldığı eğitimler ve sertifikalar

  • Psikolog Lisans (4 Yıl)
  • Klinik Psikolog Yüksek Lisans (2 Yıl)
  • Klinik Psikoloji Doktora Bağımlılık ve Adli Bilimler Enstitüsü (Halen devam etmekte)
  • Bilişsel Davranışçı Terapi
  • Cinsel Terapi
  • Kaygını Nasıl Kontrol Edebilirsin?
  • Travma ve Çocuk
  • Bağlanma

 

Berk ERSOY hocamız uzmanlık eğtimlerinden arta kalan zamanlarda psikolojik destek hizmeti sunmaktadır.

Çoğunlukla saat 09:00 – 18:30 arasında terapi almaktadır.

Berk Hocamızdan randevu almak için lütfen iletişime geçiniz. 0322 402 09 09 & 0530 832 14 81

bir yorum bırakın

× Bizimle İletişime Geçin!